| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Съб Ное 29, 2008 15:57 Заглавие: BLAUPUNKT CHORUS Не регулира усилването |
|
|
Когато се включи касетофона е в режим на някакво средно усилване. Когато мръднеш копчето една стъпка в посока намаляване, звука се усилва до край. Ако го мрънеш още една стъпка в същата посока - звъка спира напълно. Ако мръднеш копчето с независимо колко стъпки в посока усилване - звъка отново изчезва. След като звука е изчезнал, еднинствения начин да се възстанови е като се изключи и включи отново касетофона. И така звука е отново на някакво средно ниво.
В режим на регулиране - ниски, високи, фадер, баланс - копчето регулира нормално.
Моля за съвет, или идея! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rysz Нов потребител

Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 12 Местожителство: PL_ZG
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Ное 29, 2008 18:15 Заглавие: |
|
|
Слагай една лампа 12 волтова на проца,за да го грее постоянно и го давай така-колккото изкара.Иначе хапчето е смяна на проца..... _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Пон Дек 01, 2008 10:29 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви сложих резистор 100 ома 2вата да го грее пък колкото изкара  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|