| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Ное 10, 2008 20:53 Заглавие: |
|
|
Подавам и видео сигнал по скарта/от видео/, но няма звук.
В това време не излиза НЧ сигнал по никой крак.
Сменил съм само чипа, но със стария запис, нямам друг дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Ное 11, 2008 7:36 Заглавие: |
|
|
| ето едно дъмпче |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Ное 12, 2008 20:19 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега, но и това не помогна...!Старото положение.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Чет Ное 27, 2008 21:30 Заглавие: |
|
|
Проблема беше решен преди седмица по ,,най лесния" начин,
замених 68 краковата схема/SMD -PLCC / с 64 кр. двуредова
MSP 3410D-B4-/ също като оригиналната/ +50-на жички....
И звукът взе ,че тръгна! /говора де/.
....
Благодаря на отзовалите се! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 4:53 Заглавие: |
|
|
Трябваше да го снимаш за архива  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 10:44 Заглавие: |
|
|
Мазохист .
Поздравления! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 14:30 Заглавие: |
|
|
Нещо подобно _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 21:40 Заглавие: |
|
|
След толкова поста, да кажа как стана, нямам го на снимка
Над мястото на отлепената ИС /68 крака-квадратна/ поставих на 2 см новата/ двуредовата -64 крака/ MSP на текстолит. пластина.
Отрязах 50-на парченца пров. ПЕЛ-0,23мм-диам., калайдисах ги
от двата края и ги запоих към дъното/1ч.50 мин/.
Новата ИС поставих на цокъл/ на пластината /и запоих крайчетата
на цокъла/1 ч.10 минути/!-- със спойките нагоре. Ощо 3часа РАБОТА!!
И взе ,че тръгна- звукът. Оригиналната не намерих...
Добре ,че клиента изчака 1 месец... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|