| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Ное 29, 2008 21:22 Заглавие: tv NEO TV-1425 леко бръмчене в говора-- РЕШЕНО. |
|
|
Шасито е:21CK-4.Състав:LC863332A;LA76810A;LA7642N...
Чува се лек брум от говорителите.При намаляване на звука до "0",брума изчезва след няколко секунди.Ако се увеличи,само с "една степен",брума се появява и си остава същия при по-нататъшно увеличаване.При превключване системите за звук,на BG и DK-разлика няма/звука е един и същ на двата стандарта/.
По ниска е същото.
Последната промяна е направена от helios на Нед Ное 30, 2008 22:47; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Ное 29, 2008 21:41 Заглавие: |
|
|
По съм склонен на:това.
Ама 21CK4 са минали доста през мен, не е имало оплакване от говора. То човек никога не знае де? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч.
Последната промяна е направена от mitachi на Съб Ное 29, 2008 21:47; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Ное 29, 2008 21:47 Заглавие: |
|
|
| Ще пробвам утре.Мерси за сега! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 14:28 Заглавие: |
|
|
| Проблема се реши с едно мостче/откъм страна спойки/,между извод 8 на LA4285 и масата на тунера |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|