| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Фев 23, 2005 23:37 Заглавие: clarion 940hp-jumpers |
|
|
колеги някои мойе ли да ми помогне с кода на това радио.кода е джъмпери.имам как става на hyundai h 850(clarion)но не знам дали са същите.процесора е "кларионски"друго не мога да ви кажа-донесоха го в сервиза преди да си тръгна и не ми се задалбаваше повече за днес.благодаря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 9:44 Заглавие: |
|
|
| ами опи6и на кои места има6 джъмпери и 6те го сметнем:) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 13:12 Заглавие: |
|
|
HYUNDAI/CLARION H 850MD
=======================
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
x x x x
=======================
Code: 2631
Пробваи дали става
Само трабва да черпиш fishev на рибарица |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 13:19 Заглавие: |
|
|
или пак това
HYUNDAI/CLARION H 850MD
=======================
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
x x x x
=======================
Code: 2631
Последната промяна е направена от Pavlik на Чет Фев 24, 2005 13:24; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 13:22 Заглавие: |
|
|
за този код трабва да са затворени 5,6,8,9
нешто ми се ебава Explorera |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 17:37 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата!  _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 21:52 Заглавие: |
|
|
blueace и pavlik много ви благодаря че се отзовахте.с този форум май започваме да не мислим и гледаме да минем по"тънката"част.като написах за помощ само след 10 мминути открих че имам калкулатор но кой да погледне нали наи лесно е някой да тиго каже без да си напрягаш мозъка.много ви благодаря момчета все пак  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|