| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Дек 06, 2008 18:45 Заглавие: Код за Renault Vel Satis |
|
|
Колеги, някой разкодирал ли е такова авторадио?
Модела е 22SY203/62Z
Паметта е 24С32. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Нед Дек 07, 2008 15:20 Заглавие: |
|
|
Дай 14 цифрения сериен номер на радиото и на стикера който е залепен отгоре виж за Security номер(обикновено е три букви и три цифри или една буква и три цифри) или най-добре препиши всичко което виждаш като букви и цифри за да се опитам да ти помогна по "лесния" начин. _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Дек 07, 2008 20:00 Заглавие: |
|
|
Model: 22SY203/62Z
INDUS VDO:0495027100276780
PROD No. FD0302390023762
Това е всичко, което пише на радиото. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Дек 07, 2008 20:05 Заглавие: |
|
|
Tokio,на едно място четох ,че тръгвало с празна памет а на друго с код 1515.Може въобще да не е вярно но нищо не коствува да се опита. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Нед Дек 07, 2008 20:11 Заглавие: |
|
|
Ако се пази книжката за инструкция за ползването на това чудо,разгледай внимателно дали има залепен стикер с бар код някъде и както споменах нужни са ми от този бар код три букви и три цифри например: TOX123 или Х123,ако няма немога да ти помогна. _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Дек 08, 2008 15:02 Заглавие: |
|
|
С четене на паметта не можем ли да решим проблема? Някой знае ли къде точно ( в кой блок и в коя памет) се намира кода?
Прочетох паметта от описания от мен блок, вкарах бина в КалкГен-а и ми даде код 1515, с който обаче не тръгва. Не съм го пробвал с празна памет, но не вярвам да стане, защото паметта е 32-ка и в нея би трябвало да има и друга информация освен кода, без която радиотото няма да работи.
Последната промяна е направена от Tokio на Вто Дек 09, 2008 11:26; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Пон Дек 08, 2008 16:07 Заглавие: |
|
|
ми прочети и качи дъмпа да го видим какъв е _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Дек 08, 2008 19:23 Заглавие: |
|
|
| Ето бина. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stt Активен потребител

Регистриран на: 26 Сеп 2006 Мнения: 54 Местожителство: plovdiv
|
Пуснато на: Пон Дек 08, 2008 19:58 Заглавие: |
|
|
| Вкарай един път грешен код и прочети пак паметта , да видим какво се изменя вътре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Дек 09, 2008 7:08 Заглавие: |
|
|
Отвори си тунера вътре трябва да има 2402. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|