 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jonov Активен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2008 Мнения: 93 Местожителство: Комощица
|
Пуснато на: Вто Дек 09, 2008 1:26 Заглавие: |
|
|
| Благодаря свалих схемата , подадох 12 и 24 в и мониторчето тръгна , сега остава да оправя захранването . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Дек 09, 2008 18:19 Заглавие: |
|
|
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=38491
Ееее, кой свалил-свалил Който не е да се обажда на участниците в темата или от монитора:
http://monitor.net.ru/forum/acer-al1702-download-19792.html
..........
Всеки може да провери, че от последно качените файлове липсват 38491, 38481
Еми този, който трие да се обади защо
На мене лично качването на файлове в обменника ми струва време и ел. енергия и не бих го правил насила и въпреки всичко!
Последната промяна е направена от emoome на Сря Дек 10, 2008 11:15; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 09, 2008 18:47 Заглавие: |
|
|
//Offtopic
Никой няма подобни правомощия освен админа.
Или е възникнал друг проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jonov Активен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2008 Мнения: 93 Местожителство: Комощица
|
Пуснато на: Вто Дек 09, 2008 19:17 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на всички , темата може да приключи , монитора вече работи . Беше се скапала ИС 3842 . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|