| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vaniahifi Нов потребител

Регистриран на: 07 Апр 2007 Мнения: 35 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 13:28 Заглавие: ТВ DAEWOO шаси CP-375S R807-? |
|
|
Здравейте! Проблема е че на схемата не мога да вия каква стойност е съпротивлението R-807 свързано на 5-то краче на STR5707 Прегоряло е и не се вижда нищо!
Предварително благдаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 13:36 Заглавие: |
|
|
Ами то на схемата е със звездичка по спесификацията на елементите
R807 2,4kom 1/4W при кинескоп A34.......
R807 2,7kom 1/4W при кинескопи A48......,A51.......
Последната промяна е направена от old4 на Сря Дек 10, 2008 13:42; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 13:40 Заглавие: |
|
|
Според мен може би зависи от размера на кинескопа,на платка при мен е 2,7к,а някъде го дават 3,3к или както бе написано по-горе 2,4к. _________________ Димитър
Последната промяна е направена от dima на Сря Дек 10, 2008 13:41; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vaniahifi Нов потребител

Регистриран на: 07 Апр 2007 Мнения: 35 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 13:41 Заглавие: |
|
|
O.K На моята схема няма спецификация
Благодаря!!!
За кинескоп 21" предполагам, че ще трябва средния вариант 2,7ком ?!
А48 2,7ком  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 13:49 Заглавие: |
|
|
Както е казала блондинката - 5 звездички!
А сериозно - "според зависи":
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|