| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 22:26 Заглавие: |
|
|
И това е добър вариянт но трябва да се направи от човек който го е правил или има повече от опит от него с цел да стане без много главоболия. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 22:47 Заглавие: |
|
|
| до колко милиампера е безопасно за юсб-то,иначе това е идея,нее сложно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 23:29 Заглавие: |
|
|
зависи от компа някои и до 2 ампера даржат но повече от 600 700 ма не е желателно. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vetre Активен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2008 Мнения: 91
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 23:43 Заглавие: |
|
|
| по стандарт е 0.5А |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Private Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2004 Мнения: 322
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 3:18 Заглавие: |
|
|
| danikronos написа: | | ...апарата изкарва видео сигнал но се свързва с компютъра чрез юсб тунер... |
Защо не си купиш направо една USB WEB камерка?
Започват от около 20 лева и няма да се вкарваш в приключение с кабели и настройки на тунера.  _________________ -= All our life, we are beta testers =- |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 6:58 Заглавие: |
|
|
понеже ще ползвам за видео наблюдение,вечер,а фотоапарата дава много по качествена картина на тамно и с по висока резол.
Премерих с мултицета при включване за момент докато изкара обектива черпи 0.6 А ,след това 0.5 А |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 12:54 Заглавие: |
|
|
| Когато направиш това захранване пиши!Щото аз на моя му направих точно захранване с един куп филтриране и правеше магарии.Че един път си помислих че съм го опукал.Работата стана като сложих акумулаторна батария,която постоянно се зареждаше.Има разлика от захранването с батерия и друго алтернативно захранване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 15:39 Заглавие: |
|
|
Нищо не стана със захранването,взех импулсно 6 волта ,намалих го на 3,3 волта 200милиампера и нищо.Апарата тръгва с 2.8 волта от батерията и черпи 0,5 ампера
каква е разликата между батерия и алтернативно захранване |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 16:38 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | каква е разликата между батерия и алтернативно захранване |
Разликата е в това ,че от батериите може да дръпне пиково и над 1 А ,без да се смущава процесора.С мултицет не можеш да го измериш този момент. Не го ли загря от три страници постове ?
Да не говорим за странната ти преработка на 200мА ,как го направи ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danikronos Активен потребител

Регистриран на: 10 Дек 2008 Мнения: 52
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 18:23 Заглавие: |
|
|
| В крайна сметка отидох до магазина и си купих камера за видео наблюдение , е верно излезна до към 150 лв ,но целта далеч оправдава средствата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|