| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Дек 08, 2008 23:51 Заглавие: |
|
|
Т.е. си измерил на 4 те пина който се явяват изхода от декодера и управлението на 2 те групи по 4 транзистора и имаш сигнал само на 2 от пиновета така ли?Тогава отвори дистанционното и дай малко снимки най вече виж как е копчелъка за напред и назад. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
apisabvgd Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 108
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Вто Дек 09, 2008 20:50 Заглавие: |
|
|
Ами транзисторите са по-следователно така да се каже колектора на едния е на плюса,емитера отива и към единия кабел на мотора и към колектора на другия транзистор,а на последния емитера към маса.И така е и за другия кабел на мотора пак 2 транзистора.Охо тя е пропорционално управление :)Провери управляващите бутони(потенциометри). _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
apisabvgd Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 108
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 21:51 Заглавие: |
|
|
| от 2 дена се занимавам с нея и оправих само завиването и светлините тфа вървене нешо не ми се отдава,тотално е омазана немога да разбера нищо от къде идва и накъде отива,трябваше аз да си я почна още отпреди ама няма значение,кажете къде мога да я занеса да я оправят за некфи нормални пари!Иначе мерси за напътствията досега! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 22:26 Заглавие: |
|
|
От кой град си ? _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
apisabvgd Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 108
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 23:34 Заглавие: |
|
|
| От София! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Дек 10, 2008 23:59 Заглавие: |
|
|
Е трябва да има някои колега от София който да ти помогне! _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grizzly Опитен потребител


Регистриран на: 07 Ное 2008 Мнения: 246 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 1:48 Заглавие: |
|
|
Днес купих на децата едно мини полицейско бъги от БИЛА. Двуканално управление. Силиконови голями гуми (6 санта). Малка кола (към 12 санта - черни, червени, оранжеви). Червено-синя супер ярка подсветка на гумите (прозрачни са). Без батерии - 15 лв на 27 Мандахерца.
Кво му плащаш?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 19:06 Заглавие: |
|
|
Да така е но не е като твойта с пропорционално дистанционно..Иначе найстина какво му плащаш.А тази ако ще я продаваш пиши на лични  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
apisabvgd Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 108
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|