| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 13:50 Заглавие: TV Panasonic TC-21L3R не спира на програми.РЕШЕНО |
|
|
телевизора е Panasonic TC-21L3R
процесор MN152810ТТC4
видео AN5606K
шасито е MX-1A
При търсене на програми не спира и съответно не запаметява нищо.Въпроса ми е ако някой знае как става тук идентификацията,на крак на процесора или по шината,да помогне.Засега съм открил само дефектна памет програматора не може да се пише върху нея.Смяната не доведе до нищо.При наличие на програма/от записа на новата памет/образа е добър и се задържа във времето и има говор,така,че засега изключвам междинната.напреженията са в норма. _________________ Димитър
Последната промяна е направена от dima на Пет Дек 12, 2008 15:09; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 14:26 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви много за подсказването,бях там,но търсих по процесор.Сега ще стане по лесно. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 15:11 Заглавие: |
|
|
Благодаря още веднъж,виновна 4066. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Съб Дек 13, 2008 0:03 Заглавие: |
|
|
| Dima,сигурен ли си че дефекта е от 4066?Това не са ли ключове ,те какво общо имат със запаметяването на каналите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Дек 13, 2008 8:36 Заглавие: |
|
|
Да,сигурен съм.Ако прочетете дадените линкове,там е казано,че процесора спира търсенето от сигнала на 21 крак AFC,който пък идва от IC 102.
Най-лошото е,че преди7-8 месеца правих същия дефект на това шаси,а пък вчера не се сетих,на всичкото отгоре и неуспях да го намеря на Монитора.Май е време за пенсия,но тя е далекооо.Блазя му на Коцев. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|