| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vetre Активен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2008 Мнения: 91
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 17:41 Заглавие: |
|
|
видеомагнетофон с тунер също става за целта.
хем са и почти без пари |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
darsen Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2008 Мнения: 104 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Съб Дек 13, 2008 1:07 Заглавие: |
|
|
Целта е да отделя определен тв канал от носещата му честота да го зашумя с друга честота така че да не може да бъде гледан от всеки които го улови с неговата антена на тв-то,да го модулирам пак до тв сигнал с висока честота и да го изпратя на растояние от около 2км става дума за камери в едно кафенце.Собственикът иска да наблюдава камерите от къщи но същевременно не иска всеки да гледа какво става в момента там.Приемам всякакви савети.
Друго което ми казаха че мога да направя е да изпращам тв сигнала по вертикала.Но не ми казаха как,ако някой знае как мога да изпратя сигнала по вертикала след това да го уловя с радост ще го изслушам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Съб Дек 13, 2008 11:15 Заглавие: |
|
|
Абе човек, защо си усложняваш живота... А това за вертикала, този, който ти го е казал, защо не вземе да го направи, а?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vetre Активен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2008 Мнения: 91
|
Пуснато на: Съб Дек 13, 2008 12:43 Заглавие: |
|
|
нещо по много грешен път си тръгнал.нерде камери нерде TV канали?
защо не почна така темата.камерите нали вадят AV сигнал?
слагаш компютър с платка за камери,после по интернет или с антени
си наблюдавате камерите/или по-скоро какво виждат те /
или направо мрежови веб камери.
иначе 2 км телевизионен сигнал не виждам как ще предаваш.че и ще
се кодира,разкодира-много ще се оскъпи работата.
това за излъчване по вертикала предполагам се има предвид да се
завърти антената на 90 градуса,но пак ще може да се гледа наоколо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Дек 13, 2008 15:15 Заглавие: |
|
|
Има камери с предаватели и приемници на 2,4ГХз който на 2 Км ако има видимост и смяна на антените с насочени няма как да не ги покрият! _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Съб Дек 13, 2008 19:59 Заглавие: |
|
|
В това кафе няма ли интернет? Ако няма - както каза DJ69VN с насочени антени. Желателно е WiFi с необходимата степен на защита... поне според мене. _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Нед Дек 14, 2008 12:04 Заглавие: |
|
|
| Абе всичко изисква пари, а господина собственик на кафенето иска да мине тънко. Е, ами не става така. Пък и на питащия му трябват много солидни познания по електроника и радиотехника за да реализира това, за което пита. И пак няма да стане с малко пари. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|