| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 23:10 Заглавие: Technics se-vc1180 |
|
|
| Колеги,моля за схема и информация,къде мога да купя крайно стъпало на въпросния усилвател.Върху интеграла пише:AUDIO POVER AMPLIFIER MODUL RSN 3403 091801.Единят канал не работи и гори предпазителя в захранването.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 23:22 Заглавие: |
|
|
| веско това не е ли нещо подобно на СТК само че сиво на цвят(и по голямо) и само стъпало ли е или има и захранване в него? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 23:34 Заглавие: |
|
|
| Веско при Владо до Хемус го има на склад 40 лв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 9:51 Заглавие: Technics se-vc1180 |
|
|
| Точно така,интеграла е сив на цвят и е с посочения по-горе надпис.Мисля,че е само крайно стъпало с mute.Уретбата е модулна,мини модел и в тюнера с предусилвателя е в управлението.2002Г.е.Благодаря на Сашо Фишев,ще се обадя на Владо.Нямаше да е лошо и схема да има.Успех на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|