| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 8:53 Заглавие: SOGO TV2103 TXF-няма цветност-РЕШЕНО. |
|
|
Здравейте,
TDA 9361 PS/N251, HCF 4052 BE.
След ремонт на захранването преди около месец сега се върна -предава черно бяло. Захранващите напрежения на процесора и HCF са наред.
От AV входа предаването също е чернобяло.
Служебната информация е цветна-червено, жълто, синьо и зелено.
Презаписах нова памет със същия бин с който работеще преди това цветно но пак е чернобял..
Какво ще ме посъветвате?
Последната промяна е направена от marin_bonchev на Вто Дек 16, 2008 15:14; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 12:28 Заглавие: |
|
|
| проба със смяна на кварц |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пон Дек 15, 2008 18:53 Заглавие: |
|
|
Благодаря,
наистина беше от кварца.А как се влиза в сервиз да оправя вертикалния размер? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Дек 15, 2008 19:00 Заглавие: |
|
|
А MENU 6483 ? Нали първо това се пробва? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пон Дек 15, 2008 20:46 Заглавие: |
|
|
Благодаря,влезнах със: clock, -PM, -sleep buton и излезнах с displey. Сервизът е доста сложен и не знам къде да търся геометрията /Вертикалния размер/.
Някой да подскаже. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 11:39 Заглавие: |
|
|
Трябваше да мина през другата тема, та да се сетя: Ch. 3P51 service manual
http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=38716
p.s.
Я да добавя , че проца е TDA9361PS/N2/5I
Последната промяна е направена от emoome на Вто Дек 16, 2008 15:48; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 12:44 Заглавие: |
|
|
Offft......
| Цитат: | | Трябваше да мина през другата тема, та да се сетя: |
Другия път за да ти е по лесно,1 проверяваш старите постове на питащия ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 15:13 Заглавие: |
|
|
Благодаря.
Промених 5VAM от 16 на 31 и вече размерът е наред. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|