| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 15:29 Заглавие: LCD ELITE-огледален образ-решено |
|
|
Модела е ETV77X-образа и менюто за настройки са обърнати огледално-в менюто липсва опцията за тази настройка.Може ли някой да помогне?
Последната промяна е направена от ivan76 на Вто Дек 16, 2008 15:48; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PETAR_DATSKA Нов потребител

Регистриран на: 14 Окт 2008 Мнения: 44
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 15:36 Заглавие: re |
|
|
| Здравей , обърни намотките на отклонителната система в смисал начало и краи на хоризонталната бобина и трябва да стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 15:38 Заглавие: Re: re |
|
|
| PETAR_DATSKA написа: | | Здравей , обърни намотките на отклонителната система в смисал начало и краи на хоризонталната бобина и трябва да стане. |
Заглавието е красноречиво това е LCD LCD ELITE-огледален образ _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 15:41 Заглавие: |
|
|
в смисал, Иване, ако си объркал модела със сигурност ще стане  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 15:47 Заглавие: |
|
|
грешката е моя-имало го в менюто но няма кой да види--всичко вече е ок  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 15:51 Заглавие: |
|
|
Има го я ,ама писа преди мен скоро имаше тема за обърнат наопъки !А най ми хареса това (обърни намотките) . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PETAR_DATSKA Нов потребител

Регистриран на: 14 Окт 2008 Мнения: 44
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 16:07 Заглавие: |
|
|
Някой като мен е спал докат е чел кво пише  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|