| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 18:03 Заглавие: dvd JVC XV-THA25 не изпълнява командите. |
|
|
В същност,в началото заработва "нормално",но приема команди само от локалните бутони/на пулта не реагира/.Изходния видеосигнал е на лице.Звук няма нито на скарта,нито от ВГ-те.След определено време,от локалните бутони също не се управлява коректно/напр.-бутона "стоп" не действа или пък диска не може да се извади/...
Ако има схемичка-добре.Съвети-също. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 18:55 Заглавие: |
|
|
| Филтровите кондензатори по захранване поне проверени ли са?Особено тея заврени под радиатора.Пулсации?Зависващи устройства от този модел ги лекувах според един сервизен бюлетин-маха се феритния пръстен от лентовия кабел към механика/управление.Кабела се презапоява добре.Схема има в Монитора.Точно такова проявление на дефекта не съм срещал никога,а съм отремонтирал доста такива. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 19:07 Заглавие: |
|
|
мармот-че,ще пробвам номера с пръстена. Кондерите са сменени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|