 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
maximboy Нов потребител

Регистриран на: 16 Дек 2008 Мнения: 1
|
Пуснато на: Вто Дек 16, 2008 21:28 Заглавие: Пукнато предно стъкло на I-Pod Touch 16GB Help Me :) |
|
|
Пукнато ми е стъклото на "пода" точно до главния кръгъл бутон за менюто (след като го изртървах без да знам). Навсякъде стъклото по дисплея е здраво но точно до бутона е здраво нацепено и май може да се отрони някоя частица ако го натискам много.
ИСКАМ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ ОТ КАДЕ МОГА ДА СИ ГО СМЕНЯ И КОЛКО БИ МОГЛО ДАМИ СТРУВА!!!
(ВЗЕЛ САМ ГО ЗА 820лв и му купих кожен калъв за 50лв има три години международна гаранция)
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|