| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Авг 28, 2006 20:50 Заглавие: |
|
|
| venelin написа: | Влиза се в меню PRESET , от него се избира OSD Language и се прехвърля
на англииски език .Докъто седи графиката на езика се натискат бързо
един след друг бутони CAPS и REVEAL от дистанционото. Менютата се сменят
с двата бутона един след друг , нагоре надолу и промяна на стойностите
с Р+- , и Vol +- , запаметяване и излизане с бутон ОК. | Това пробвано ли е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Авг 28, 2006 20:56 Заглавие: |
|
|
| fikret написа: | | venelin написа: | Влиза се в меню PRESET , от него се избира OSD Language и се прехвърля
на англииски език .Докъто седи графиката на езика се натискат бързо
един след друг бутони CAPS и REVEAL от дистанционото. Менютата се сменят
с двата бутона един след друг , нагоре надолу и промяна на стойностите
с Р+- , и Vol +- , запаметяване и излизане с бутон ОК. | Това пробвано ли е? |
Пробвано е, не си спомням дали това е точната процедура, и дали отговаря на тоя телевизор, но знам че задължително трябва да си на английско меню. Доста е странно, но е така.
Но не е било за NEO. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Авг 28, 2006 21:07 Заглавие: |
|
|
| Митачи тази процедура е точно за НЕО но не помня кой е модела Става за всички китаиски шасита М35/36 със VCT38XX procesor |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Авг 28, 2006 21:10 Заглавие: |
|
|
| fishev написа: | | Митачи тази процедура е точно за НЕО но не помня кой е модела Става за всички китаиски шасита М35/36 със VCT38XX procesor |
Значи съм я правил последно на някакво друго китайче. Не съм в сервиза, някъде го бях написал. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Авг 28, 2006 21:26 Заглавие: |
|
|
| Ще пробвам утре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Авг 28, 2006 21:34 Заглавие: |
|
|
Няколко дни няма да не има, така че като се върна ще пробвам. Дотогава я ми докарат оригинален тунер, я да му търся замяна и превключване в сервиз ако има. Неправилната комутация ми идваше от дефектен извод на процесора, с 2 буферни транзистора успях да го спася (засега). _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|