| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Вто Фев 22, 2005 23:43 Заглавие: Микровълнова ПЕЧКА SAMSUNG CK138 |
|
|
Микровълновата печка след включване в мрежта
изписква два пъти и на дисплея изписва " Е1".
Какво означава Е1 и има ли някои схема на тази печка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
weso Опитен потребител

Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 297 Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo
|
Пуснато на: Сря Фев 23, 2005 19:17 Заглавие: |
|
|
| Цеки показва че има грешка в теста на системата или по скоро има проблем а той може да бъде всякакъв или в паметта или някой драйвер за контрол |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Фев 23, 2005 20:09 Заглавие: |
|
|
| Откачи лентовия кабел на бутоните и пробваи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nebelservice Опитен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2004 Мнения: 131 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Фев 24, 2005 0:22 Заглавие: |
|
|
Трябва много внимателно да почистиш първо платките със спирт.
Много често хлебарките се забиват точно по елелктрониката на микровълновите печки.
Това че показва "Е1" най вероятно означава че не си чете паметта, контролера, което е много лошо, понеже е много съмнително някъде да се намери програмата.
Дано минеш само с чистенето. _________________ ::: Консултации и ремонти на перални ::: Климатици.ком ::: Статии за климатизация |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 16:20 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви за мнениата оказа се че датчика за
температурата в печката е дал на късо смених го
смених го и сега работи ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|