 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Съб Дек 27, 2008 14:51 Заглавие: TV SONY KV-21T1R хор.размер |
|
|
| TV-то е SONY с шаси BE-4A.Осъществяван му е ремонт на захранването, т.е. смяна на електролитите.Дойде с увеличени хор. и вер. размери.От сервизното меню оправих вертикала, но за хоризонталния размер не намирам опция.+B е 134,5V другите също са в норма.Единственно има за центровка по хоризонтали опция.Какво пропускам? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Съб Дек 27, 2008 17:50 Заглавие: |
|
|
| Успех, опция [Vcen or EW] събра картината отстрани.Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|