| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 12:13 Заглавие: dvd за divx |
|
|
| здравеите! dvd e samsung-s224 не исписва бг соптитри.не е при мен но някои ако може да ми каже нещо по въпроса ще съм благодарен. за да знам дали да се захващам с него |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Psihopata Опитен потребител

Регистриран на: 01 Фев 2005 Мнения: 137
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 17:38 Заглавие: |
|
|
А други "изписва" ли ? Дай малко повече инфо. _________________ You can -- and should -- create Art and Beauty on a computer.
Computers can -- and should -- change your life for the better. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VALDEMAR Активен потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002 Мнения: 69 Местожителство: BURGAS
|
Пуснато на: Пет Фев 25, 2005 19:45 Заглавие: |
|
|
Колега това чудо не може да възпроизвежда DIV-X
формат на записа.
Така че не се мъчи просто не става. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|