| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 13:43 Заглавие: Sony KV-R14M1 - не държи настройка |
|
|
| Изпълнен е със CXA1213BS,M34302M8.При превключване на каналите си губи настройката.Нямам схема и дъмп за него.Шасито не знам какво е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 13:54 Заглавие: |
|
|
Не мисля че ти трябва дъмп а сервизна отверка и някой който да знае какво прави с нея.  _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 14:12 Заглавие: |
|
|
Спойки на изводите на бобинката в МЧУ,спойки на "масите" и по бобинки в тунера.По въпроса има писано много,някъде и на разчекнат тунер бях качвал снимка къде да се припои. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 14:23 Заглавие: |
|
|
| Благодаря отново на Божилов утре ще презапоя МЧУ-то и тунера,нека колегата va4ev ми обясни как се работи със сервизна отверка че аз не съм наясно нещо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 14:52 Заглавие: |
|
|
Той Божилов ти е писал как се работи с нея и понеже питаш за дъмп не си наясно с много неща. _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 16:32 Заглавие: |
|
|
| va4ev аз ако съм професионален техник ще задавам ли според теб такива въпроси,а така като гледам ти си регистриран от 2004 година и имаш 170 мнения ми става ясно и ти колко си наясно,или си подържаш самочуствието така. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 16:41 Заглавие: |
|
|
Просто не разчитам някой да ми свърши работата затова са малко постовете е точния отговор.  _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 16:50 Заглавие: |
|
|
А добрият тон,къде остана на питащия?!? _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 17:07 Заглавие: |
|
|
| ами защо имаш регистрация тук тогава щом нямаш нужда от помощ,а добрият тон на отговарящият къде остана? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maistor trichko Активен потребител

Регистриран на: 12 Дек 2008 Мнения: 58
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 17:33 Заглавие: |
|
|
| Уважаеми другарки & другари,Коледа е /е,вЕрно,леко поотмина,ама все пак..../Не се карайте за глупости!Не си струва! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|