| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mcdigital Нов потребител

Регистриран на: 17 Дек 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Чет Дек 18, 2008 16:41 Заглавие: |
|
|
| Някой друг да има случйно ъпдейт с повече инфо? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mcdigital Нов потребител

Регистриран на: 17 Дек 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Съб Дек 27, 2008 23:42 Заглавие: |
|
|
Мерси за файла....скапа се с черен екран
mitachi
Айде кажи сега къде да го закарам да го флашнат?
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 8:45 Заглавие: |
|
|
Първо-тук гадатели няма та да знаят дали си от Турну Магуреле или от Каспичан.
По този въпрос си има цяла стикната тема за "търсещите сервиз" в раздел "Общи приказки".
Второ-пускането на постове един след друг във форума е забранено!
Трето-не е нужно да цвъкаш нови теми по въпроса във всички възможни раздели за които се сетиш!  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Нед Дек 28, 2008 10:33 Заглавие: |
|
|
Нали разбираше от софтуер.Какъв ти е проблема да си го флашнеш?
Само за сведение този модел съм го виждал поне в 4-5 различни версии на декодера и софтуера и можеше да се очаква да го умориш. _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Дек 29, 2008 20:51 Заглавие: |
|
|
Вече имам софтуера на това двд ето и субтитрите и декодера.Ако Ви трябва пишете.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mcdigital Нов потребител

Регистриран на: 17 Дек 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Пон Яну 05, 2009 13:31 Заглавие: |
|
|
Извинете Bojilov още малко и ще се просълзя. Омръзнало ми е по тези форуми от хора които се заяждат вечно с някого така че няма да коментирам. Същото се отнася и за rumen va4ev
Evgevg супер си, но Казанлък е доста далече....някакъв вариант за София?
Проблема е че вече го скапах и май имаше някакъв вариант да го флашна по сериен порт....но нито знам с какъв кабел нито с какъв софтуер. Ако имаш някакво инфо ще съм ти благодарен!
Мерси предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Яну 05, 2009 15:08 Заглавие: |
|
|
Дали ще се просълзиш или не-слабо ме вълнува.
Забележката ми е относно конкретни правила на форума,които смятам да ги спазваш,така както ги спазвам аз,както ги спазват и всички останали потребители тук.Затова и съм ти направил като модератор конкретна забележка кои правила си нарушил.
Ако не са ти угодни правилата които се спазват в този форум-можеш просто да се разкараш.Горе вдясно има едно червено кръстче
P.S.
А след това-
| mcdigital написа: | Bojilov stiga s tezi kompleksirani tapotii.
Otkliuchi temata i se draj kato moderator a ne kato idiot.
10x |
Участието ти в този форум приключва! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|