| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Пон Дек 29, 2008 18:51 Заглавие: TV-ELIT 14ES09-решено |
|
|
ТВ-то е в състав:проц-LC863532C\55K9 видеоLA76810 памет2408 проблема накратко е в това, че не приема команди от пулта.Сменени са проца,фотоприемника,дъмпа,кварца на проца.Проверен е пътя от фотото до входа на проца.Захранването е в норми.Пулта е 54D5-също сменен кварц на 455.Прилагам друг пулт 5Y29-нов.От бутоните на локалната клавиатура изпълнява всичко без проблеми.Пак съм пропуснал нещо,въпроса е какво?Благодаря предварително!
Последната промяна е направена от ivtv1 на Вто Дек 30, 2008 18:45; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Дек 29, 2008 18:56 Заглавие: |
|
|
| Сигурно ли е, че пултовете с които го мъчиш - работят (на друг телевизор със същия пулт)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Пон Дек 29, 2008 19:21 Заглавие: |
|
|
| Пултовете ги премерих, имат излъчване.Пробата на друг телевизор ще трябва да почака до намирането на друг такъв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пон Дек 29, 2008 19:32 Заглавие: |
|
|
Е, защо и кварца след като "От бутоните на локалната клавиатура изпълнява всичко без проблеми..."
"Смених.............", ле-ле, ама сигурно осцилоскопа не работи, та да се види що има на IR-входа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Пон Дек 29, 2008 19:52 Заглавие: |
|
|
Ако имаш PILOT SUPERTEL от по-новите трябва на код 595 да работи и си прави изводи в кое е проблема.
MENU няма на този код но друго всичко може да си прави. _________________ Skype: r_va4ev
Последната промяна е направена от rumen va4ev на Вто Дек 30, 2008 10:29; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Вто Дек 30, 2008 9:56 Заглавие: |
|
|
| Здравей,имам Pilot megatel .Подържа 595. Ако искаш мини да го вземеш за проба. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivtv1 Опитен потребител

Регистриран на: 01 Окт 2007 Мнения: 473 Местожителство: elin pelin
|
Пуснато на: Вто Дек 30, 2008 18:43 Заглавие: |
|
|
| Със MEGATEL-595 всичко си отиде на мястото.Явно собственика на ELIT-а ме е подвел въпреки, че имах леки съмнения и изрично го питах.Благодаря на всички, закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 30, 2008 19:09 Заглавие: |
|
|
Да проясним ситуацията!
Въпросния код работи по същия начин както и оригиналните пултове когато са работещи!
Точния заместител е FRC1183. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boiko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Апр 2004 Мнения: 547 Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426
|
Пуснато на: Сря Дек 31, 2008 10:33 Заглавие: Re: TV-ELIT 14ES09-решено |
|
|
| ivtv1 написа: | | ТВ-то е в състав:проц-LC863532C\55K9 |
на пулта трябва да пише 55К9 Имам десетина такива, ако не намериш, обади се. _________________ НБС-СЕБТ http://www.nbs-set.com/
http://tvbonel.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Дек 31, 2008 11:57 Заглавие: |
|
|
| С 55K9 сигурно ще работи, но едва ли е задължителен точно този пулт. Минавал ми е ELITE 14ES08 / LC863532C/55K9 , с пулт 54D5 и не съм забелязал проблеми |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|