| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Пет Яну 02, 2009 22:14 Заглавие: |
|
|
пратих ти на лични пращам и тук
мейл [email protected] ако искаш дай телефон да се чуем |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 9:36 Заглавие: |
|
|
Накарах те да пуснеш печката ,не да грееш процесора, а този един болюк електролитни кондензатори ,които поне пловината са за смяна.Да не се окаже после че и с новия блок не тръгва и да обвиниш човека ,че ти е пратил нещо неработещо. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 11:03 Заглавие: |
|
|
pepi_voinishki1957, Позагрях го порядъчно но не пожела да тръгне.
Тръгва когато и както си иска.
Съдействие във форума искам защото знам ,че все някой е борил такъв проблем и няма да се самозаблудя.
Сега ще пробвам кварца (дано намеря предвид календарната датата)
Използвам възможността да БЛАГОДАРЯ на всички отзовали се.Ще докладвам какво е станало,а иначе за напреженията мисля си че са ОК проверих ги до колкото можах.
П.П........... а и колегата tonovd май ще ми реши проблема по-лесно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 15:37 Заглавие: |
|
|
Moмчета благодаря на всички реших проблема беше на стартовия ключ селцията която пуска тв-то пстоянно стоеше на вкл и процесора се побъркваше.ЕЛЕМЕНТАРНО ама как да се сетя
Пак БЛАГОДАРЯ за помоща  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 16:02 Заглавие: |
|
|
Демек извод 24 на проца е бил /почти/постоянно с нулев потециал?
Питам,защото схемата ми е една.../преснимана на парчета,и"сглобявана" с тиксо/. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 21:54 Заглавие: |
|
|
точно така 24 крак ( схемата във файлообменника е доста добра).............Яд ме е че е очеизвадно а аз съм го пропуснал(даже и не съм предполагал че е толкова елементарно )иначе тоя "кошник" как ме е ядосвал преди не е истина(да си призная тв-то е на дядото и няма как трябваше да го направя)  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|