| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kolcho Нов потребител

Регистриран на: 02 Яну 2009 Мнения: 5 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 19:28 Заглавие: neo tv-1518txf как мога да увелича зеления цвят |
|
|
колеги имам проблем с зеления цвят на
TV Neo TV1518TXF pamet 24C08A procesor:TDA9351PS/N2/3I дистанционно KEX2B-C3 зеленото е много слабо забележимо само на цифрите за смяна на програмите как мога да го увелича и може ли да ми кажете как да влезна в сервизното меню отварях пулта няма скрити бутони |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 20:29 Заглавие: |
|
|
Мисля, че щеше да е по добре ако бяхте написал всички надписи върху процесора, но пробвайте това;
V- се намаля до минимум. Натиска се бутон MUTE на ДУ, задържа се и се натиска бут. MENU на ТВ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kolcho Нов потребител

Регистриран на: 02 Яну 2009 Мнения: 5 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 23:31 Заглавие: |
|
|
| колега влезах във сервизното меню намерих го grn i red но като ги променям нещо цветовете на къртината не се променят |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 23:38 Заглавие: |
|
|
Колега защо не напишите какво сте измерили на видеоусилвателите като начало. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Яну 04, 2009 9:49 Заглавие: |
|
|
То изрично си го пише и в правилата на раздела,ама кой ти чете такива работи вече-
| Цитат: | | Какво сте измерили и направили и до какви изводи сте стигнали.Както и защо трябва да се направи (например влизане в сервизно меню)..."Готовански теми" в които не личи че потребителя си е направил елементарен труд да си мръдне пръста да измери и провери нещо ще бъдат заключвани |
Важното е да има дъмпове и сервизни режими-пък накрая може да излезе я че зелената ламба към маса "едва-едва" святка,я че има 200волта на нея. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|