| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
VeliZaR4o_91 Активен потребител

Регистриран на: 30 Дек 2008 Мнения: 88 Местожителство: гр.Костинброд
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 22:30 Заглавие: |
|
|
elmondo-ivan, мерси много аз снимах мойта платка но нз как да покажа снимката тук.
zmeios, а на тези първите двете схеми къде трябва да се докосне за да светне и пак ли е на 3 режима...нищо неразбирам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 23:20 Заглавие: |
|
|
Ето какво намерих: http://filebeam.com/d5cdc1084bbc65dbb67efe8dcaae6fd7.jpg _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор...
Последната промяна е направена от elmondo-ivan на Съб Яну 03, 2009 23:30; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 23:29 Заглавие: |
|
|
| VeliZaR4o_91 написа: | къде трябва да се докосне за да светне и пак ли е на 3 режима...нищо неразбирам  |
Като нищо не разбираш, от какъв зор се буташ да пипаш в устройство, в което има 220 волта 'жив' ток?
Предлагам на модовете да огледат темата и ако преценят, да я заключат - няма смисъл да помагаме на юзърите да се претрепват, бъркайки в контакта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VeliZaR4o_91 Активен потребител

Регистриран на: 30 Дек 2008 Мнения: 88 Местожителство: гр.Костинброд
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 23:45 Заглавие: |
|
|
неразбирам нищо от руски...и няма да ме пребие тока несе притеснявайте...просто исках схема и това е...
Модерирано от RC
Бъди така добър да се запознаеш с [url=http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=40110&topicshow=Правила%20на%20форума!]правилата на форума [/url]- с кой бутон се отговаря и кога се ползва бутона , а така също какво е предназначението на бутона
Следващите ти постове в които цитираш целите предходни мнения и пуснати такива един след друг ще бъдат изтрити  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 03, 2009 23:54 Заглавие: |
|
|
| VeliZaR4o_91 написа: |
неразбирам нищо от руски... |
Нищо от руски, а и нищо от английски, където на схемата с прости и ясни букви пише "sensor", така ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
penkeler Опитен потребител

Регистриран на: 12 Ное 2006 Мнения: 338 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Яну 04, 2009 15:39 Заглавие: Ако.. |
|
|
| ..чак толкова ти харесват тези лампи- предлагам ти фабрично изработена, настолна /без стъклото/, много стилна и с триак /евентуално/за смяна. С 3 скорости /степени/. В момента свети непрекъснато. Само 5 лева ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Вто Яну 06, 2009 10:37 Заглавие: |
|
|
Не знам кой точно трябва да извършва технически контрол на подобни стоки но явно не си върши работата. Да си купиш нещо което да не ти върши работа и само си се набутал с парите как да е, но да си купиш лампи който могат да запалят елхата или пък лампа от която можеш да светнеш и ти , това мисля че е недопустимо!
| Цитат: | не знам дали става въпрос за същата лампа
но преди време мой познат ми донесе нещо такова,
за да го "погледна" . След като го поразгледах , без да се замислям
му извадих всички карантий, включително и кабела и си му сложих
друг кабел с външен (калпазански) ключ.
оригиналните : платка ,кабел и др. бяха така направени че можеше
фазата да излезе на металния корпус |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VeliZaR4o_91 Активен потребител

Регистриран на: 30 Дек 2008 Мнения: 88 Местожителство: гр.Костинброд
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|