 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Чет Яну 08, 2009 23:03 Заглавие: |
|
|
Що бе? Ако си пратил любимата да вземе едно душче преди лягане, а имаш излизане с другата любима, може да пробваш. Те любимите са любими до време. След това идват други. По-любими
Забравих. За обекти преди "Рарешение за въвеждане в експлоатация", акт 16 няма от сума години, си купи мегаомметър. Хем, в свободното време ще можеш да ходиш на спортен риболов. Няма да се налага да хвърчат искри. Просто ще знаеш, че всичко е точно и гордо ще може да кажеш "Пускай, аз гарантирам!". Тук, съобразено с възрастта ти, ще си в твоето амплоа. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
apxu Опитен потребител


Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 186 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Яну 08, 2009 23:12 Заглавие: |
|
|
Някой казват че е против ревматизъм.
Темата достойно много се разводни, от едно та отиде та да не слагам контакти по училища, че на някой децата учели. Приемайте с повече етносиазъм младия ентосиазъм. А дали ДТЗ е бушон нека Гошо каже. Надявам се тази тема по бързичко да я преместят в раздела модераторско кошче. Няма смисъл да стои до нормалните. _________________ 70% от потребителите използват 30% от възможностите на техниката,а останалите 30% използват 70% от възможностите на същата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Яну 08, 2009 23:16 Заглавие: |
|
|
| apxu написа: | | ... Надявам се тази тема по бързичко да я преместят в раздела модераторско кошче. Няма смисъл да стои до нормалните. |
Съгласен, но не виждам смисъла да е там.
Предпочитам да и сложа катинара, ако имаш нещо против - PM.
И една "добавка" в типичен стил от неуспелите да се включат в последния момент:
| Vaklin написа: | ЕнтУсиазъм...
Кина синджира...
Имаше файда от лаф мохабета. Глей имало и по-адвансни пичове у БГ'то.
Аре! Лека! |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|