| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
HanAsparuh Нов потребител

Регистриран на: 19 Ное 2008 Мнения: 35
|
Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 11:30 Заглавие: |
|
|
По закона но ОМ го изкарах 0.05А толкова и го измерих.
Ако може кажи направо някой тип транзистор че няма да мога да се справя с избора.
Последната промяна е направена от HanAsparuh на Съб Яну 10, 2009 11:41; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 11:36 Заглавие: |
|
|
| HanAsparuh написа: | | По закона но ОМ го изкарах 0.05Ач толкова и го измерих.... |
Еее, не  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
HanAsparuh Нов потребител

Регистриран на: 19 Ное 2008 Мнения: 35
|
Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 11:42 Заглавие: |
|
|
Добре де,нещо много забавно ли казах?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 15:02 Заглавие: |
|
|
Сори за спама, но сега след корекцията вече не е забавно  _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
HanAsparuh Нов потребител

Регистриран на: 19 Ное 2008 Мнения: 35
|
Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 17:17 Заглавие: |
|
|
Схемата проработи!!
Мерси DJ69VN да си жив и здрав! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BUJO_ Нов потребител

Регистриран на: 06 Авг 2007 Мнения: 41
|
Пуснато на: Нед Яну 11, 2009 3:17 Заглавие: |
|
|
ZD1 с каква стойност си сложил  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
HanAsparuh Нов потребител

Регистриран на: 19 Ное 2008 Мнения: 35
|
Пуснато на: Нед Яну 11, 2009 11:24 Заглавие: |
|
|
Ми някаф дет пише 2 и отдолу 15 разпоих го от един стар монитор.
Изглежда не е какъвто трябва защото след като врътна тримерчето от средата нататък и не работи , но все пак схемата функционира в определени граници - дали това може да е от ценера? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Яну 11, 2009 15:09 Заглавие: |
|
|
HanAsparuh Схемата работи на сумати и места от години по-мойте устройства, но на почти всяка има въведени промени на стойностите за конкретното място. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com
Последната промяна е направена от DJ69VN на Нед Яну 11, 2009 15:19; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
HanAsparuh Нов потребител

Регистриран на: 19 Ное 2008 Мнения: 35
|
Пуснато на: Нед Яну 11, 2009 15:18 Заглавие: |
|
|
| Е да и аз доста поекспириментирах, но нямам забелешки.Работи в точно нужния ми интервал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|