| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 13:48 Заглавие: |
|
|
Андрейчо е направил вече доста ТВ и се чудя защо досега не си е взел едно скопче през форума минаха доста добри и на сносни цени (колкото един евтин GSM ) . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 18:42 Заглавие: |
|
|
Не намерих проблем в елементите които ми изредихте да проверя, ше го затварям и ше си го връщам че човека дава зор , а както изглежда нема да стане скоро. Благодаря все пак на всички които помагаха . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 19:25 Заглавие: |
|
|
| Измери ли поне колко станаха 0,6V след като откачи Т7410? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 21:25 Заглавие: |
|
|
| Не съм го свалял щото е СМД и немам друг такъв, а не искам да стане по-зле , поне да го върна както си е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 21:42 Заглавие: |
|
|
| andrey1988 написа: | | Откачих 3418(100 Ома) | След като го откачи, измери ли колко станаха 0.1V(вместо3,6) на базата на Т7410?
P.S.: Май не си ги измерил , за 27-те волта също не писа какво си измерил . | andrey1988 написа: | | не искам да стане по-зле | По-зле от това няма да стане, защото КСХО работи в по-тежък режим (с по-голям товар). Корекциите също не работят (изходния транзистор е накъсо). Може да го смениш с една жица, да махнеш всички елементи от корекциите и телевизора ще си работи пак по същия начин.
В крайна сметка ти решаваш, а без осцилоскоп се иска повече мерене с уреда . Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|