 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
no money Опитен потребител

Регистриран на: 02 Яну 2006 Мнения: 198 Местожителство: Бургас/Созопол
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 22:28 Заглавие: |
|
|
Аха...това и аз имах в предвид (демек на този етап е свръх силите ми) На мен електрониката ми е хоби а не професия, пък в цифровата познанията ми са почти на санитарния минимум. _________________ Времето е най-ценният ни ресурс, защото е единственият който не може да възстановим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
After_Dark Опитен потребител

Регистриран на: 23 Сеп 2005 Мнения: 474 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Яну 18, 2009 0:35 Заглавие: |
|
|
| TC9147 e 10 лв - няма ли да ти е по-лесно ако си я купиш ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
no money Опитен потребител

Регистриран на: 02 Яну 2006 Мнения: 198 Местожителство: Бургас/Созопол
|
Пуснато на: Пон Яну 19, 2009 16:06 Заглавие: |
|
|
Благодаря за предложението.....но вече си губи смисъла.
Идеята беше да спретна един прост кварцов генератор с делител на 10 и брояч и с така готовата платка с дисплея да го управлявам този драйвер за любителски честотомер, който пък да си вградя в генераторчето ми, за домашната лаборатория.
Става вече излишно усложняване, без смисъл. Пак може да се ползва дисплея (каквато беше и основната цел), но с отделни дешифратори, което май е по-сигурния вариант.
Благодаря отново на всички взели отношение! _________________ Времето е най-ценният ни ресурс, защото е единственият който не може да възстановим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|