| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Съб Яну 24, 2009 22:55 Заглавие: |
|
|
Колеги,
Прави се настройка за 8 символен и 10 символен дисплей на това CD и на касетофоните за Opel. Според мен това е проблемът. Най-вероятно това не е оригиналната музика на колата!
Ето линк с почти пълно описание на функциите и свързването:
http://www.printecsystems.ru/doc/radio_controls.pdf
Там е написано всичко. Ако не стане, значи има повреда в самия апарат или в свързването му.
Има доста разлики в лицевия панел и функциите между CDR500 на Delco (пише се със C, не с K) и на VDO. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Нед Яну 25, 2009 9:28 Заглавие: |
|
|
Грешката в заглавието беше вярна -нямам обяснение!!!!!!!!
за CD-то: погледнах кабелния сноп и открих гения на жабарската мисъл явно колата е била с друго радио и кабела за автоматичната антена е срязан ,като е издърпана дунапренената обвивка и след това е върната и са намотали една витка изолирбанд направо като от завода добре че chavdar68 подхвана въпроса така че да размотам снопа. За съжаление CD-то сега не е при мен , но на обяд ще взема да пробвам със свързаното кабелче. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zxcvb Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юни 2007 Мнения: 116
|
Пуснато на: Нед Яну 25, 2009 12:30 Заглавие: |
|
|
Здравейте, БЛАГОДАРНОСТИ на всички отзовали се CD-то работи вече оказа се виновно беше прекъснатото кабелче за авт. антена. Опити за пускане не бяха правени така че след въвеждането на кода който беше написан за CD-то нещата заспаха направо сега ще му разучавам функциите.
И ако може да си позволя още един въпрос:
от над 15 години се занимавам да поправям на хората боклуците и обикновенно се справям бързо и лесно, а когато се наложи да поправям нещо моя собственост някак все не връзва, все трудно става, от последния път и съм като на изпит(то не че някои изпити не ги сънувам още) -стрес ли е . при вас как е ?
П.П.ако въпроса не е подходящ моля изтрийте го. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Яну 25, 2009 14:49 Заглавие: |
|
|
Въпроса си е напълно подходящ-само че нека това питане стане в отделна тема в подходящия за целта раздел ("Общи приказки").
Понеже тая видимо е изчерпана я затварям. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|