 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
peshootvt Активен потребител


Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 57 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Чет Яну 29, 2009 16:43 Заглавие: |
|
|
След търсене продължило почти два месеца от магазин Пасат във В.Търново ми изнамериха от нейде тунер - същият модел и със 7+1 крака. Настройката на програмите и картината заспаха на 6+.
Закривам темата. _________________ За колегите съм Пешо Шарпа. Ако нещо Ви тревожи за SHARP, питайте. На никого не съм отказал.
Skype: peshootvt
Към клиентите - За мерси не ме търси. От утре не се плаща.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|