| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Нед Окт 21, 2007 10:01 Заглавие: Търся BQ2057W |
|
|
Търся интегрална схема BQ2457W /SMD-монтаж/. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор...
Последната промяна е направена от elmondo-ivan на Нед Фев 22, 2009 19:18; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Сря Мар 19, 2008 22:12 Заглавие: |
|
|
Никой ли не може да помогне? _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Пон Фев 16, 2009 11:44 Заглавие: |
|
|
 _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Фев 16, 2009 13:43 Заглавие: |
|
|
| Да не би да има грешка при изписването.Целия нет не е чувал за такъв чип...Или пък е фреш китайско производство... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Пон Фев 16, 2009 14:34 Заглавие: |
|
|
Чипът е от портативен DVD player закупен от Америка.Не е някаква известна марка.Но без него DVD-то не може да работи с батерията а и да я зарежда. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Фев 16, 2009 18:24 Заглавие: |
|
|
| Дай някоя снимка на чипа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 15:32 Заглавие: |
|
|
По принцип чипа е пукнат и за това не се чете добре втората цифра,а и на снимките които правих не се вижда нищо.Днес опитах с много добра оптика и вече 99.8% ми се струва че втората цифра е 0 или по точно:BQ2057W,дали е възможно да е това Батерията е 7.4V-2500mAh _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 18:33 Заглавие: |
|
|
Открих само това bBQ2058CSN
Categorie:
-> Power Management
-> Supervisory Circuits
-> System Supervisors/Reset
Description:
Lithium Ion Pack Supervisor For 3- And 4-cell Packs
има дейташит в атача,на Тексас е !
А за 2057 тук http://www.chipcatalog.com/TI/BQ2057.htm
Опитай да си поръчаш във Футурел ,щото няма налични .
ИС Аналогови Low Drop-LDO SMD ICA-BQ2057SN -Lith-ion LDO chrg mgmt 8-soic,USA
Не
До 10 бр. 11 - 25 бр. Над 25 бр.
4.020 лв. 3.903 лв. 3.829 лв.
ИС Аналогови Low Drop-LDO SMD ICA-BQ2057CDGKR-Lith-Ion LDO chrg mgmt-MSOP,TI
Не
До 25 бр. 26 - 100 бр. Над 100 бр.
2.200 лв. 2.136 лв. 2.095 лв.
Последната промяна е направена от ELP на Нед Фев 22, 2009 18:43; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 18:37 Заглавие: |
|
|
| Ако си сигурен че е BQ2057W, поправи заглавието на темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 18:42 Заглавие: |
|
|
| Очевидно е така ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|