 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ribolovec2 Активен потребител

Регистриран на: 20 Май 2008 Мнения: 86
|
Пуснато на: Вто Фев 17, 2009 22:45 Заглавие: 8-канален потенциометър? |
|
|
| Има ли възможност да се изпълни с галета - ако да - къде да я намеря? Бихте ли предложили схема с електронно регулиране, която не опира до микроколери и т.н. ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gakal Опитен потребител

Регистриран на: 17 Мар 2007 Мнения: 687 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 11:29 Заглавие: |
|
|
| Ако се касае за регулиране на звук взимаш готова ИС за стереорегулатор с електронно управление, повтаряш я 4 пъти и след добра настройка на нивата можеш да получиш 8 канален регулатор само с 1 потенциометър.Ако не е за звук-дай повече инфо какво ще правиш, ако искаш да ти се помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ribolovec2 Активен потребител

Регистриран на: 20 Май 2008 Мнения: 86
|
Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 16:36 Заглавие: |
|
|
| Ами да, за звук е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|