| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DMS Активен потребител

Регистриран на: 27 Ное 2008 Мнения: 70 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 22:29 Заглавие: Продавам компютър + монитор нова цена 180 лв. |
|
|
Дънна платка: Asus P4XP-X
Процесор: Intel 2 GHz
Рам: VDATA 512 DDR400
Видеокарта: Nvidia GeForce MX480 EP with AGP 8X (128 MB Ram)
HDD: MAXTOR 160GB
CD/RW: PLEXTOR PX-W4824A 48/24/48
FLOPY
Клавиатура
Мишка
Комплект захранващи кабели
Компютърът е бял.
Монитор: 17" Liteon, безупречен
Цена: 180 лв.
Продават се и по отделно, приемам разумни коментари по цената.
Продадени
Последната промяна е направена от DMS на Нед Апр 29, 2012 8:36; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Сря Фев 18, 2009 23:30 Заглавие: |
|
|
| Сигурен ли си за цената? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Чет Фев 19, 2009 0:30 Заглавие: Re: Продавам компютър + монитор |
|
|
| DMS написа: | | приемам разумни коментари по цената. |
Нещо неясно или ще флудиш? Регистрирани сте, има посочени още 3 начина за връзка. Е? _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Фев 19, 2009 10:13 Заглавие: |
|
|
| Дай по-точни данни за процесора, и цена на дъно+процесор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|