 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Пет Фев 20, 2009 17:20 Заглавие: |
|
|
Явно не си патил...
Съжалявам,че няма с какво да снимам за да го докажа.
Двигател 2,2кВт 2840об/мин върти "помпа за гъсти течности" чрез ремъчна предавка.На двигателя шайбата е с диаметър 50мм,а на помпата-185мм...
Това също е "инженерно решение"  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Jaro Нов потребител

Регистриран на: 18 Сеп 2007 Мнения: 34 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 13:00 Заглавие: |
|
|
Избирам 'В' защото тези kоито са измислили хидравличната помпа са решили че това е оптималния режим на работа .Поне аз за 12 г .не сьм виждал каквато и да било предавка АД- помпа и не си' умирам от смях' на ничее мнение по зададен вьпрос а просто го притеглям и ако ми пасне просто благодаря и го ползвам.
Те т' ва е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|