 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
raichev Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2008 Мнения: 1284 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaica_niko Нов потребител

Регистриран на: 20 Мар 2008 Мнения: 36
|
Пуснато на: Пет Фев 20, 2009 18:00 Заглавие: нещо ми писва |
|
|
Редовно преглеждам раздела за покупко-продажби и единственото което забелязвам е как всички регистрирали се гледат да се скачат един другимо с цени. Влезте малко в час бе хора,продавате ли изобщо нещо или просто се фукате кой какво има. Типичен пример е тази обява и затова пиша тук пък да се сърди който иска. В сферата на електрониката съм от 15 години и смея да твърдя че горе долу са ми ясни нещата и като цени и като качество. Извинявай колега,но аз лично дори на съм не бих ти дал тези пари за това нещо. Поглеждал ли си изобщо по магазините какво има като музика или си се забил в сервиза и погледа ти е само там и само гледаш какъв боклук да купиш от някой глупак и да го препродадеш тук за двойна цена.
погледни например в един техномаркет за какви усилватели(ресийвъри) заедно с колоните може да се вземе за 500-600 лв. с доста добро качество.
Още веднъж се извинявам че спамя тук но ми писна някой хора да си мислят че останалите пасем трева и чакаме да налапаме на някой въдицата.
все пак успех с продажбата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Фев 20, 2009 21:07 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | погледни например в един техномаркет за какви усилватели(ресийвъри) заедно с колоните може да се вземе за 500-600 лв. с доста добро качество. |
А и въобще и не знам що трябва да ходим до Техномаркет,като на битако има такива хубави магнети на лявата колона с книжен стикер 800W ултра-мултра-супер-дупер мощност....
Айде стига спам и никому ненужни емоционални излеяния!
Не мисля че има някакво фрапиращо завишаване в цената че да има такива реакции! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|