 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
raichev Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2008 Мнения: 1284 Местожителство: Пловдив
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bramin Опитен потребител

Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 263 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 20:04 Заглавие: hi |
|
|
абе Кольо не мислиш ли,че бъркаш форума със щанда на твоят оказион
тук е място за ентусиасти,а не прекупвачи които правят реклама на стоките си
не ми е работа да правя такъв коментар,но виждам че някои хора започнаха да се засягат от другите твои теми и реших и аз да се включа
моят съвет е да си направиш сайт и там да си публикуваш нещата
това е от мен
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|