| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nki Нов потребител

Регистриран на: 05 Дек 2008 Мнения: 3
|
Пуснато на: Пет Дек 05, 2008 15:36 Заглавие: Продавам бусола |
|
|
ПАБ-2М, без тринога, добра механика, чиста оптика, с малки следи от стареене по металната част на обектива и пръстените с градусите - нищо фатално. Ето и снимка (уточнявам, че снимката не е моя - при интерес пращам мои снимки).
Намира се в София. Цената ще е не повече от 200 лв. Възможен и е коментар при сериозен купувач.
За връзка - тук, на лични или на nikman_007 abv.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nki Нов потребител

Регистриран на: 05 Дек 2008 Мнения: 3
|
Пуснато на: Съб Дек 13, 2008 10:38 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grizzly Опитен потребител


Регистриран на: 07 Ное 2008 Мнения: 246 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Дек 14, 2008 0:26 Заглавие: |
|
|
Извинявам се за безпокойството но любопитството ме гложди.
Какво е това "бусола" и за какво се ползва в днешно време?
Видях че е артилерийско снаражение за корекция на стрелбата и вероятно има перископ но нищо повече. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nki Нов потребител

Регистриран на: 05 Дек 2008 Мнения: 3
|
Пуснато на: Нед Фев 22, 2009 19:33 Заглавие: |
|
|
| Продадена |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|