| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Rosen_1 Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2009 Мнения: 5
|
Пуснато на: Вто Фев 24, 2009 19:25 Заглавие: Търся схема за аларма |
|
|
| Търся схема за аларма Пилот аа1018,която искам да монтирам на опел вектра...Схемата която е дадена вътре е много неразбираема.Ако трябва ще ви пратя снимки.Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Фев 24, 2009 20:07 Заглавие: re |
|
|
Ако е от алармите продавани в Кауфланд,ще берете много ядове.
Само една такава съм монтирал ,и до втора няма да стигна.
Схемата беше много неясна,и с много грешки.
Успях да я монтирам само с практиката която имам.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Вто Фев 24, 2009 20:09 Заглавие: |
|
|
Я дай линк към сканираното описание да видим колко и за кого не е разбираема схемата. Или ми е прати на мейла. _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rosen_1 Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2009 Мнения: 5
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Вто Фев 24, 2009 21:36 Заглавие: |
|
|
АААААААААаааааааааа
Отмъщението на преводача
Извинявам се за отзивите но..... превода е уникално ценен
Описанието определене си заслужава място в "Совалка"-та
Разтегна ми се устата да се хиля. Чета превода и се
Ще отскоча утре до Кауфланд да си направя хубава снимка на това описание.
Разбирам защо всеки може да се обърка. Бих казал където видиш текст на кирилица в описанието да го зачеркнеш с дебел черен фулмастер за да не се бъркаш. След това може да се разгледа добре оригиналното описание...
Свързването на алармата е лесно. Проблеми не би трябвало да има.
Кабели:
червен - +12V (захранващ).
бял/червен - изход за захранване на сирената (+12V).
пурпурен - изход 2-ри канал ако се използва (маса).
оранжев - изход за светлинна индикация (+12V) - ако за целта се използват мигачите трябва да се поставят разделителни диоди.
сив - изход при включена аларма (маса).
розов - изход 3-ри канал ако се използва (маса).
черен - маса (захранващ).
кафяв - вход от врати - сигнал (-).
бял - вход от врати - сигнал (+).
син - вход от врата - сигнал (-) за система Anti Hi-jack.
жълт - вход от контактен ключ позиция АСС (+) - не трябва да отпада при стартиране.
син/бял - сигнал за заключване.
зелен/бял - сигнал за отключване.
Не е посочено какви са сигналите за заключване\отключване но предполагам са (-) за управление на външни релета. _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitaka_1 Опитен потребител

Регистриран на: 26 Дек 2004 Мнения: 678 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Вто Фев 24, 2009 22:33 Заглавие: |
|
|
| Тази аларма няма ли кабели за мигачи ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 18:20 Заглавие: |
|
|
Е как да няма бе?Не четеш ли-ПОРТОКАЛ-ПОТЕГЛЯЩ + СВЕТЛИНИ  _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rosen_1 Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2009 Мнения: 5
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 18:49 Заглавие: |
|
|
| На дистанционното ми има функция за отваряне на багажника...някои би ли ми казал как трябва да се свърже за да мога да я ползвам.Благодаря ви предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nimi Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 475
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 19:00 Заглавие: |
|
|
2-ри или 3-ти канал се използва. Един от двата в зависимост от функциите на алармата.
Реле и машинка след него. Ако има как да е монтираш. _________________ Алармени системи, Видеонаблюдение и контрол на достъпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rosen_1 Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2009 Мнения: 5
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 19:34 Заглавие: |
|
|
| Колата ми е Опел Вектра с оригинално централно заключване,нужно ли е да поставям реле? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|