| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 13:03 Заглавие: |
|
|
Пуснах го на кабелната на К1
ето така е :
така е на всички канали които пусна. _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 13:09 Заглавие: |
|
|
До тук чудесно!
Друг въпроса защо не се зарежда началната страница.
Въобще влиза ли в текст декодера видеосигнал?
Когато при тази ситуация се появи и нещо друго, то няма да има и проблемите в режим "mix". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 13:21 Заглавие: |
|
|
ами на 3 ти я крак на текст декодера има 3.27В при дадено по схема 3.3 _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 13:26 Заглавие: |
|
|
Видеосигнала с мултицет ли го мериш?
Обърни внимание на подписа на един друг участник old4.
Това е уреда за случая.
С волтметър - няма да стане.
Последната промяна е направена от RC на Сря Фев 25, 2009 13:28; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 13:28 Заглавие: |
|
|
нямам други уреди. явно без тях не ще стане  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 13:48 Заглавие: |
|
|
Понякога по кабелните К1 върви без телетекст. Това ако взимат сигнала от спътник, явно нещо се скапва. Пробвай с антена да е сигурно. а ако в смесен режим излиза така - виж около телетекста. При SAA5243 става така като мръдне генератора на 6MHz. Телетекста има още един чип - по-тесен и от същия производител (Texas Instruments). Да не търся схема сега. Виж стабилизатора в захранването на двата, случва се да дефектира. _________________ Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 14:15 Заглавие: |
|
|
страбилизатора е исправен. 4.95В е след него електролитния кондензатор е сменен _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 14:52 Заглавие: |
|
|
и като нямам осцилоскоп как да го проверя тоя генератор  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 14:56 Заглавие: |
|
|
Що не прочетеш какво ти е писал Филипов ,да не стане така ,ремонт на здрав ТВ ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 15:35 Заглавие: |
|
|
Ами настроих и канал 1 с антена но пак сие така телетекста  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|