| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 16:04 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | ....Въобще влиза ли в текст декодера видеосигнал?.... |
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 16:16 Заглавие: |
|
|
Това как да го проверя като няма друга апаратура освен мултицет  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 16:31 Заглавие: |
|
|
скоро не ще се сдобия с осцилоскоп ли др апратура защото несе заниамвам стова постояно а просто така щото ми еинтересно не го правя за печалба ил идаискарвам пари инз дал ие рентабилно влагането на средсва в това  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 16:36 Заглавие: |
|
|
Е стотина лева за някой древен соц-чукундур не са много пари.
2 почерпки.Зависи човек как се е разпищолил-може да няма и за толкоз.... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 17:28 Заглавие: |
|
|
се га нямам възможност даси купя.
А видеосигнал на 3 то краче на CF70211ANW имa видеосигнал. (провех г като взех друг телевизори на входаму подадох. картината е малко исривена не мн хубава на самото краче след кондензатора C814 е добре картината кондензатора сменен но ефекта е същия _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 17:33 Заглавие: |
|
|
Пак да питам.Първата снимка.Бялата тънка милиметър хоризонтална черта минаваща точно под надписа "На живо" и през челото на каката-сигурен ли си че е от фотото,а не е обратен ход?
По надолу виждам още една минава и през джуките и още по-надолу и още една...
Ако ги има и наистина си смени конздензатора за обр.ход във ВО. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 17:36 Заглавие: |
|
|
Ами на живо ги няма линиите които се виждат с телефона. картината е добра без ниакви искривявания
сега какво следва да се провери  _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 18:06 Заглавие: |
|
|
Колега TDA, не се обиждайте, ама освен осцилоскоп, ви липсва и още нещичко.
Можете да минете ей тоя кратък курс: http://bukvar.hit.bg/ _________________ “Да се пазиш от кон отзад, от вол отпред, а от комунист отвред…” |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Сря Фев 25, 2009 18:33 Заглавие: |
|
|
Ще се постаря да пиша коректно _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|