 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Пет Фев 27, 2009 0:26 Заглавие: |
|
|
| Един, малко страничен съвет: като пускаш картинки не ги пускай в BMP-формат, а в JPG (за снимки) или GIF (за графики). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Фев 27, 2009 0:45 Заглавие: |
|
|
| eler написа: | | не ги пускай в BMP-формат |
Айде и от мен един офтопик по темата
Аз например ползвам imageshack.us за хост на картинки. Там, ако качиш директно .bmp (т.е. както си го снимал примерно от екрана, без обработка, само рязане), сайта автоматично конвертира до .png - така и потребителя сит, и агнето цяло  _________________ “Да се пазиш от кон отзад, от вол отпред, а от комунист отвред…” |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
alexandar888 Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2009 Мнения: 146
|
Пуснато на: Пет Фев 27, 2009 11:28 Заглавие: |
|
|
...
Последната промяна е направена от alexandar888 на Сря Фев 04, 2026 0:30; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mario-G Опитен потребител

Регистриран на: 13 Яну 2009 Мнения: 332
|
Пуснато на: Пет Фев 27, 2009 12:44 Заглавие: |
|
|
| Би трябвало да няма проблеми. Наскоро гледах подобна схема, само че с интегрална схема на входа и я бяха пробвали с 4 и с 6 транзистора на изхода. Проблем може само да е захранването, защото се увеличава консумацията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|