| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antonat Нов потребител

Регистриран на: 14 Фев 2009 Мнения: 30
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 11:55 Заглавие: |
|
|
| Е това е гадно вече ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 11:56 Заглавие: |
|
|
Продават се USB Wireless адаптери. _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 12:00 Заглавие: |
|
|
Е няма смисъл от USB Wireless може да си намеря същия или подобен на mini PCI  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 12:40 Заглавие: |
|
|
Е анджек де.То какво е имало толкова да се престрашаваш.Две винтчета с едно капаче.Добре че поне антенката седи тами са я вкарали в шлаухче да не се разходи из платката.Ще поразгледам из моя скраб,може пък да ти излезне късмета. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 12:51 Заглавие: |
|
|
Ако не ти трябва и за стандарт "А" слагаш някои Atheros или Intel и си ти  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonat Нов потребител

Регистриран на: 14 Фев 2009 Мнения: 30
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 13:16 Заглавие: |
|
|
pepi_voinishki1957, А болчето даже си беше само едно. Аз гледам позитивно на нещата,човек се учи от свойте грешки.и другия път просто ще знам какво да гледаам . А и ако излезе от твоя скрап нещо ще се черпи  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 13:17 Заглавие: |
|
|
Аз имам оригинална интелска WM3A2100 за 20 лв. я давам ако искаш обади се. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonat Нов потребител

Регистриран на: 14 Фев 2009 Мнения: 30
|
Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 18:26 Заглавие: |
|
|
| Вече си имам,нова Wlan карта инсталирана и работеща,благодаря на всички отзовалисе,и най вече на Ванката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Мар 04, 2009 10:00 Заглавие: |
|
|
WM3A2100 е вече продадена _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|