| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 13:32 Заглавие: Оптика на Panasonic SA-AK90 |
|
|
Колеги,с какво да почистя оптиката на тази уредба. Пробвах със всякакви почистващи СД-та никакъв ефект.Знам че във форума има много изписано но не намерих нищо което да ми свърши работа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 13:44 Заглавие: |
|
|
Както се чистят очила. "Дъхваш", и с меко парцалче, което не пуска косъмчета, внимателно изтриваш.Друг е въпроса, дали проблема е само в зацапана оптика... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 13:50 Заглавие: |
|
|
Мерси ,Опасенията ми бяха че ще надраскам лещата иначе имам такава мека кърпичка от очила Надявам се проблема да е от това .Оптиката сигурно върви със цялата платка която е на вертикалния чейнджер и ще е скъпа.Ако излезе тя ще ми стои за украса на хола  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:32 Заглавие: |
|
|
ТОВА ти е оптиката ама откъде са я домъкнали тази американска модификация . Като гледам мануала бая навряна оптика . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 16:42 Заглавие: |
|
|
| Продава се и сгъстен въздух във флакони-7.50лв го бях купувал.Имай предвид,че прах има и вътре в оптиката.Само с почистване отгоре може да не тръгне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|