| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 19:25 Заглавие: NEO -TV 1518TXF--Сервизен режим -РЕШЕНО |
|
|
Как се влиза в сервизен режим на този китаец?
Шасито на тв е-. SS2. Проц.-TDA9351PS/N2/3I . и 24C08.
ДУ е -KEX2B-C3. Всички бутони на ДУ работят. Вътре няма скрити
бутони. Пробвах с: off--disp.--menu--mute--of.-Не става.
С : menu -6-4-8-3 , също не става.
Какъв е начина за влизане в сервизен режим на този ТВ?
Последната промяна е направена от takiev на Пон Мар 02, 2009 13:50; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 19:31 Заглавие: |
|
|
Пробвай с това ,ама да беше дал снимка на това дистанционно Само това ли пише на проца?
P.off >> M > Ok > Mute > P.on |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 19:48 Заглавие: |
|
|
TDA9351PS/N2/3I,, CC4690,, VAP2HO,, FM-1P,, PHILIS 2000.
-- TS0348, N21M4S
Само това е надписа в/у проца.
IC в ПДУ е: SC3010S/ NT4A58B. Няма бутони OK i M.
Не съм в сервиза--снимка утре  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 20:16 Заглавие: |
|
|
1)Reduce the volume to Min.by RC.
2)Press the mute button on RC, at the same time press the menu button on the front set,then you can enter into service mode. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 21:31 Заглавие: |
|
|
| Утре ще пробвам по този начин! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Нед Мар 01, 2009 22:47 Заглавие: |
|
|
| Ако не стане - с menu -6-4-8-3, но menu се задържа за около 3 секунди и тогава кода. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 13:49 Заглавие: |
|
|
Решението е: 1. Vol=0/от ПДУ/. 2.Mute/от ПДУ/ се задържа и
3. MENU от ПДУ.
С Мену/задържах от 3-5 сек/-6-4-8-3 не стана.
Благодаря на отзовяалите се!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|