| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 17:20 Заглавие: sony KV-24LS35B шаси FE-2 Внесен от Англия смяна на тунер |
|
|
Нямам много опит с телевизорите затова да попитам.
Как се подкарва звука и другите обхвати на такъв телевизор?
Тунера ли трябва да сменям или от сервизното меню или и от двете?
На тунера пише TCCB1-501C _________________ "Някои неща не могат да се обяснят"
Стара нигерийска поговорка
Последната промяна е направена от rolling_heads на Вто Мар 03, 2009 13:25; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jivko Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2005 Мнения: 737 Местожителство: ГР.Шумен
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 17:46 Заглавие: |
|
|
| Ами звука поне може да тръгне, ама за тунера сигурно е само за дециметрови канали. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 18:00 Заглавие: |
|
|
Този Pdf го прегледах.В точка 4-3 TEST MODE 2 има различни стандарти:
ТТ21 ADEKR
TT22 BL
TT24 U
Кой е най подходящ за България? _________________ "Някои неща не могат да се обяснят"
Стара нигерийска поговорка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 18:52 Заглавие: |
|
|
| Пробвай в режим ТТ да въведеш 25 и после в меню настройки дали имаш DK. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 20:31 Заглавие: |
|
|
DK има на ТТ21 ТТ22
На ТТ22 има и I и BG
Звукът тръгна, остана да сменя тунера.
Някой да знае каквъв тунер трябва да търся по магазините ? _________________ "Някои неща не могат да се обяснят"
Стара нигерийска поговорка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|