| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 20:10 Заглавие: Схема за NORDMENDE 3208-IMC |
|
|
Търся схемата на този старец.Пиша от в къщи и не знам състава.Има проблем със звука.Ако се знае и коя дистанция ще стане за него ще бъда благодарен _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 20:36 Заглавие: |
|
|
| На последния въпрос - FRC2521, P1672 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 20:45 Заглавие: |
|
|
| Би трябвало да е шаси F20-9 / F20-11 ,ако ги нямаш аз имам F20-9. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 02, 2009 21:16 Заглавие: |
|
|
Ако не представлява трудност да ми я пратиш на пощата.Предварително благодаря. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 11:26 Заглавие: |
|
|
Благодаря .Лятото ще има бургаски вечери  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 14:27 Заглавие: |
|
|
Едно последно питане за тоя сандък:RCN102=P1672 PLANET-така ще стане ли ,че другото го няма в наличност . _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 14:29 Заглавие: |
|
|
Би трябвало ако равенствето дето си го посочил е вярно.
(Но имам известни предубеждения към тези.)
П.П. И 2521 ли не може да се намери? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 14:34 Заглавие: |
|
|
Това съм го копирал от сайта на Кацарска.Магазините в София от които пазарувам-Кацарска,KSP,Aswo поне по сайтовете им го няма в наличност.Или може би бъркам. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Мар 03, 2009 14:53 Заглавие: |
|
|
На сайта действително пише, че няма наличност, но не знам до колко се поддържат актуални количествата. Може и така да е, просто това все още е доста търсен пулт.
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|