 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Сря Мар 04, 2009 20:26 Заглавие: JVC AV-21FT1SUG,chassis Daewoo CP-485F----дъмп? |
|
|
| Ако може някой друг дъмп за тоя ТВ с процесор VCT3834A.Няма дистанционно(и няма да има,ще го гледат само на Bulsatcom).Пробвах с два дъмпа от Daewoo, но геометрията не е в ред. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Мар 04, 2009 20:43 Заглавие: |
|
|
Това е. Ама дали 100% ще е геометрията? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Сря Мар 04, 2009 21:01 Заглавие: |
|
|
Благодаря,утре ще го пробвам
---
Верт.размер е голям и изместена нагоре.От базата с дъмпове на поляците един дъмп направо си заспа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|