| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Мар 07, 2009 14:00 Заглавие: |
|
|
Ако наредиш повече ще стане със по-стръмна характеристика но ще има по-големи затихвания като цяло в него ( все пак е пасивен!).Пробвай с 15К и 150-220Nf би трябвало да ти свърши работа! _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PR1KA3L1BK0 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2006 Мнения: 119 Местожителство: София Студентски град
|
Пуснато на: Съб Мар 07, 2009 14:22 Заглавие: |
|
|
| Сложих два резистора по 15k и два кондензатора по 100nF ... горе долу добре е ... ако сложа и един електролитен около 4,7uF на изхода дали ще има някакъв ефект ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Мар 07, 2009 15:20 Заглавие: |
|
|
Недеи слага такива на изхода. Увеличи 100 те нано на 220.И ли по 2 100 в паралел за C1 & C2. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Съб Мар 07, 2009 18:27 Заглавие: |
|
|
| Виж с кондензатор 1 uF. Двата резистора играят роля на изходното съпротивление на предусилвателя и входното съпротивление на крайното стъпало (приел съм 10к). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Съб Мар 07, 2009 18:28 Заглавие: |
|
|
| Ето и с резистори и кондензатори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|